support@skytech.com.tr 444 23 30

Skytech Hakkında

Ticaret geleneğine sahip bir ailenin mensupları olarak, 21 Mart 1984 tarihinde Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi ile ticari faaliyetlerimize başladık. Dürüstlüğü ve samimiyeti yaşantısında ve ticarette kendisine ilke edinen Ünsal ailesi, aile ve toplum olarak geleceğe güvenle bakabilmenin yolunun başarmaktan geçtiğine, azim ve kararlılığın başarının sırrı olduğuna inanmıştır. Bu düşünceler ışığında farklı bir yapılanma ve ekip çalışması ile başarılarla dolu uzun yılları geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Şirketimiz kuruluşundan bugüne, ülkemiz ve dünyadaki hızlı değişim ve gelişmelerin en yakın takipçisi olmuştur. Değişim ve gelişmenin getirdiği zorlukları, şirket ilkelerimizden taviz vermeden ve çok değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvenle, avantaj ve fırsatlara çevirmeyi başardık. Bugün, değişik sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler grubuna dönüşmenin gurur ve mutluluğu ile, Ünsal Grup çatısı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Skytech Hakkında

Neler Yapıyoruz?

Çok değerli ülkemizin ve halkımızın hizmetinde, ticari faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren Skytech, geçmişte edindiği bilgi ve tecrübenin ışığında tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri alanında da çalışmalarını geliştirerek devam ettirmektedir. Zamanın ve mesafelerin öneminin arttığı günümüzde, Türkiye’nin ticaret kalbi İstanbul’un imalat ve ticaret merkezi Başakşehir’de, herkesin kolayca erişebileceği, ana ulaşım arterleri üzerinde, ulaşım ve park sorunu olmayan kendi tesislerimizde Skytech markası ile tüm Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet verme amaç ve gayretindeyiz.

Akıllı mı Akıllı TV

Geliştirdiğimiz ürünlerimizin Türkiye şartları ve Türk kullanıcısının taleplerine uygunluğu amaçlanmaktadır. Üretimden çıkan her ürünümüz kalite kontrol aşamasından geçerek tüm Türkiye ve yurt dışındaki satış noktalarında tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

ürünleri göster