support@skytech.com.tr 444 23 30

Kalite Politikamız

Kaliteli, fonksiyonel ve estetik görünümlü geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır Geniş imkanlara sahip AR-GE departmanımız, tüm dünyada bilinen, söz sahibi olmuş üretici firmaların geliştirdiği son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Geliştirdiğimiz ürünlerimizin Türkiye şartları ve Türk kullanıcısının taleplerine uygunluğu amaçlanmaktadır. Üretimden çıkan her ürünümüz kalite kontrol aşamasından geçerek tüm Türkiye ve yurt dışındaki satış noktalarında tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerimizin tüketiciyle buluşmasından itibaren, sorunsuz bir kullanım ve performans süreci için, tüm Türkiye’de faaliyette olan satış sonrası destek birimlerimiz ve yetkili servislerimiz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda destek ve servis ağımız her geçen gün yenilenmekte ve genişlemektedir.

Kalite Politikamız

Neler Yapıyoruz?

Çok değerli ülkemizin ve halkımızın hizmetinde, ticari faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren Skytech, geçmişte edindiği bilgi ve tecrübenin ışığında tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri alanında da çalışmalarını geliştirerek devam ettirmektedir. Zamanın ve mesafelerin öneminin arttığı günümüzde, Türkiye’nin ticaret kalbi İstanbul’un imalat ve ticaret merkezi Başakşehir’de, herkesin kolayca erişebileceği, ana ulaşım arterleri üzerinde, ulaşım ve park sorunu olmayan kendi tesislerimizde Skytech markası ile tüm Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet verme amaç ve gayretindeyiz.

Akıllı mı Akıllı TV

Geliştirdiğimiz ürünlerimizin Türkiye şartları ve Türk kullanıcısının taleplerine uygunluğu amaçlanmaktadır. Üretimden çıkan her ürünümüz kalite kontrol aşamasından geçerek tüm Türkiye ve yurt dışındaki satış noktalarında tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

ürünleri göster